Naukę tenisa rozpocząłem w 1976 roku w KKS OLSZA KRAKÓW przy ul.Siedleckiego 7. Będąc zawodnikiem uczestniczyłem w wielu turniejach i obozach kondycyjnych, gdzie zdobywałem doświadczenie.

   Moim trenerem był Pan Stanisław Wayda, który spowodował, że tenis stał się moją pasją. Z wielką przyjemnością uprawiam tą dyscyplinę sportu. W czasie studiów należałem do AZS Politechniki Krakowskiej, gdzie trenowałem pod okiem mgr Andrzeja Łobodzińskiego.

   W 2004 roku ukończyłem kurs instruktora tenisa zorganizowany przez AWF Kraków. Na zajęciach poznałem nowoczesne metody nauczania, które sprawdzają się w praktyce i powodują, że tenis jest łatwiejszy do nauki. Cały czas doskonalę metody nauczania i namawiam wszystkich do uprawiania tego sportu.

    Od dwudziestu lat uczę tenisa, przez ten czas szkoliłem ponad dwieście osób, w tym dorosłych, młodzież i dzieci nawet od piątego roku życia. Niektóre osoby od ponad dziesięciu lat uczestniczą w zajęciach tenisa prowadzonych przeze mnie i czerpią przyjemność z uprawiania tej dyscypliny sportu.